... 2017 йил – “Халқ билан мулоқот ва инсон манфаатлари йили”
МЕНЮ
ONLINE TV

Театр ва киносаройлар афишаси (6-13 январь)


20:16, 06.01.2017 Бу қизиқ
 1 304

Театр ва киносаройларда намойиш этилаётган спектакллар ва фильмлар афишаси билан танишинг.

Эътиборингизга 6 январдан 13 январгача Тошкентдаги театр ва киносаройлардаги репертуарлар афишасини тақдим этамиз.
Ўзбек миллий академик драма театри


6 январь – “Сизсиз ўтмас кунларим”  – соат 18:00 да

7 январь – “Андишали келинчак” – 18:00 да

8 январь  – “Қирмизи олма”  – соат 18:00 да

9 январь – “Йиғлома қиз”    – соат 18:00 да

10 январь –“Омонат дунё”    – соат 18:00 да

11 январь – “Ўткан кунлар”  – соат 18:00 да

12 январь – “Имон”– соат 18:00 да

13 январь – “Омон бўлгин, азизим”– соат 18:00 да
 
Алишер Навоий номидаги кинотеатр


“Бойвачча куёв”

Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Баҳром Ёқубов
Ролларда:  Юлдуз Ражабова, Зарина Низомиддинова, Алишер Усмонов, Асқар Хикматов, Саида Раметова.

“Нотаниш қотил”

Сеанслар: 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Режиссёр: Азамат Аҳроров
Ролларда: Азамат Аҳроров,  Шаҳзода Муҳаммедова, Алихан, Беҳзод Тожиев, Бахтиёр Мусулмонов, Элбек Файзиев, Шаҳбоз Тошбадалов. 

 “Алдагани қуда яхши”

Сеанслар: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00,  19:25
Режиссёр: Науфал Сулаймонов
Ролларда: Муҳаммадисо Абдуҳаиров, Севара Солиева, Зуҳра Солиева, Асқар Ҳикматов, Умид Шодмонов,  Гулчеҳра Носирова.

Қайсар ошиқлар

Сеанслар: 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Режиссёр: Шерзод Сайдиалиев
Ролларда:  Шерзод Сайдиалиев (Шерзод Бин) , Асал Шодиева, Муҳаммадисо Абдуҳаиров, Асқар Хикматов,  Жаҳонгир.
“Ишқ”

Сеанслар: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:25
Режиссёр: Файзирахмон Усмонов
 
Ролларда: Таълат Йўлдошев, Жамила Ғофурова, Комол Бобоназаров.
 
Next Cinema

“Ёлки 5” 2D 6+ оилавий, комедия

Режиссёр: Тимур Бекмамбетов, Александр Котт, Вадим Перельман
Ролларда: Иван Ургант, Сергей Светлаков, Гоша Куценко, Мария Шукшина, Александр Головин, Анна Хилькевич, Александр Домогаров, Кирилл Плетнёв, Александр Робак, Анастасия Сметанина

Заль№2 – 12:45; 22:00
Заль№3 – 10:20; 17:20 

Заль№4 –14:10

“Три богатыря и Морской царь” 2D 0+ Мультфильм, комедия, саргузашт

Режиссёр: Константин Феоктистов
Ролларда: Сергей Маковецкий, Дмитрий Высоцкий, Олег Куликович, Валерий Соловьев, Дмитрий Быковский
 
Заль№1 –12:10
Заль№2 – 10:00; 11:20; 14:20; 15:45; 17:10; 18:35
Заль№4 –12:40

“Викинг” 2D 18+ тариҳий, драмма

Режиссёр:  Андрей Кравчук
Ролларда: Данила Козловский, Светлана Ходченкова, Максим Суханов, Александра Бортич, Игорь Петренко, Владимир Епифанцев, Андрей Смоляков, Кирилл Плетнёв, Александр Устюгов, Ростислав Бершауэр.
 
Заль№4 –10:20; 16:00; 18:20; 21:10
 
“Кредо убийцы” 3D 16+ фантастика, жангари, саргузашт

Режиссёр:  Джастин Курзель
Ролларда: Майкл Фассбендер, Марион Котийяр, Джереми Айронс, Брендан Глисон, Шарлотта Рэмплинг, Майкл Кеннет Уильямс, Дени Меноше, Ариана Лабед.
Заль№1 –13:30; 15:30; 17:30; 19:30; 21:30
Заль№2 – 20:00
Заль№3 – 15:10; 19:00; 21:00
 
“Дед Мороз. Битва Магов” 2D 6+ оилавий, саргузашт
Режиссёр: Александр Войтинский
Ролларда: Фёдор Бондарчук, Алексей Кравченко, Таисия Вилкова, Никита Волков, Владимир Гостюхин, Егор Бероев, Ксения Алферова, Сергей Бадюк, Ян Цапник, Светлана Пермякова.

Заль№1 –10:00
Заль№3 –13:00
Зуҳра Одилова
 

 

Теглар:Афиша 

Дўстларингиз билан бўлишинг:


Ўхшаш мақолалар


Изоҳлар




Изоҳлар


Биринчи бўлиб ўз фикрингизни қолдиринг!