... 2017 йил – “Халқ билан мулоқот ва инсон манфаатлари йили”
МЕНЮ
ONLINE TV

Театр ва киносаройлар афишаси (29 сентябрь-6 октябрь)


19:22, 29.09.2016 Бу қизиқ
 3 504

Театр ва киносаройларда намойиш этилаётган спектакллар ва фильмлар афишаси билан танишинг.

Эътиборингизга 29 сентябрдан 6 октябргача Тошкентдаги театр ва киносаройлардаги репертуарлар афишасини тақдим этамиз.
 
Ўзбек миллий академик драма театри



29 сентябрь  –  “Андишали Келинчак” – соат 18:00да
30 сентябрь – “Ўзбекча рақс” – 18:00да
1 октябрь –  “Мирзо Улуғбек” премьера  – соат 18:00да
2 октябрь  – “Кўнгил” – соат 18:00да
3 сентябрь – Дам олиш куни
4 октябрь –“Мирзо Улуғбек” премьера  – соат 18:00да
5 октябрь – “Сизсиз ўтмас кунларим” – соат 18:00да
6 октябрь – “Мирзо Улуғбек” премьера – соат 18:00да
 
Ўзбек давлат драма театри



29 сентябрь – “Аяжонларим” – соат 18:00да
30 сентябрь – “Бахт эшик қоққанда” – соат 18:00да
1 октябрь – “Илҳақ” – соат 18:00да
2 октябрь – “Зулматдан нур” – соат 18:00да
3 сентябрь – Дам олиш куни
5 октябрь  – “Давлат болалари” – соат 18:00да
6 октябрь –    “Вафодор” – соат 18:00да
 
Алишер Навоий номидаги кинотеатр


 
“Нотаниш қотил”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Азамат Аҳроров
Ролларда: Азамат Аҳроров,  Шаҳзода Муҳаммедова, Алихан, Беҳзод Тожиев, Бахтиёр Мусулмонов, Элбек Файзиев, Шаҳбоз Тошбадалов. 
 
“Дадам билмасин”
Сеанслар: 11:30, 14:00, 16:00, 18:00, 19:25
Режиссёр: Жаҳонгир Ахмедов
Ролларда: Саида Раметова, Матёқуб Матчонов, Муҳаммадисо Абдулхайиров.
 
“Бахт ортидаги дард”
Сеанслар: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:25
Режиссёр: Шуҳрат Мавлонов
Ролларда: Шароф Муқимов, Севинч Мўминова, Убайдулла Омон, Лутфулла Саъдуллаев, Гулчеҳра Саъдуллаева, Санжар Шодиев, Зуҳра Солиева.
 
“Йўқотилган жаннат”
Сеанслар: 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Режиссёр: Дурдона Тўлаганова
Ролларда: Ситора Алимжонова, Ямин, Сўғдиёна Азимова, Гулхумор Абдуллаева, Муяссар Бердиқулова.
 
“Кутилмаганда бузилган тўй”
Сеанслар: 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30
Режиссёр: Қутлимурод Ёқубов
Ролларда: Жавлон Шодмонов, Ойдин Юсупова, Муҳаммадисо Абдулҳайиров, Лола Элтоева, Санжар Шодиев, Жумадилла Раметов.
 
“Алдагани қуда яхши”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Науфал Сулаймонов
Ролларда: Муҳаммадисо Абдулхайиров, Севара Солиева, Зуҳра Солиева, Асқар Ҳикматов, Умид Шодмонов,  Гулчеҳра Носирова.
 
“Ваҳший”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Озод Шамс
Ролларда:  Асал Шодиева, Шоҳида Исмоилова, Хамид Тошпўлатов, Жамила Ғофурова, Азиз Раметов, Сулаймон Искандаров, Мираброр Мирҳалилов.
 
“Қайсар ошиқлар”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Шерзод Саидалиев
Ролларда:  Шерзод Сайдиалиев (Шерзод Бин) , Асал Шодиева, Муҳаммадисо Абдулҳаиров, Асқар Хикматов,  Жаҳонгир.
 
Киночилар уйи



“Ойқиз эртаги”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Режиссёр: Акбар Бектурдиев
Ролларда: Йигитали Мамажонов,  Юлдуз Ражабова, Алихан, Ҳайрулла Саъдиев, Дилбар Икромова, Маъруф Отажонов, Исо Тўраев, Феруза Собитова.
 
“Алдагани қуда яхши”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Режиссёр: Науфал Сулаймонов
Ролларда: Муҳаммадисо Абдулхайиров, Севара Солиева, Зуҳра Солиева, Асқар Ҳикматов, Умид Шодмонов,  Гулчеҳра Носирова.
 
“Қайсар ошиқлар”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Режиссёр: Шерзод Сайдиалиев
Ролларда: Шерзод Сайдиалиев (Шерзод Бин), Асал Шодиева, Муҳаммадисо Абдулҳаиров, Асқар Ҳикматов ва Жаҳонгир.
 
“Нотаниш қотил”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Режиссёр: Азамат Аҳроров
Ролларда: Азамат Аҳроров,  Шаҳзода Муҳаммедова, Алихан, Беҳзод Тожиев, Бахтиёр Мусулмонов, Эльбек Файзиев, Шаҳбоз Тошбадалов.
 
“Омонат”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Режиссёр: Раҳим Собиров
Ролларда:  Раҳим Собиров, Наргиза Абдуллаева, Бегзод Муҳаммадкаримов.
 
Mega Cinema

 
“Аисты” 3D  6+
Заль№1 - 10:20, 12:00, 17:50
Заль№2 - 12:40
Заль№3 - 11:20, 17:10
 
“Глубоководный горизонт” 2D 16+
Заль№1 - 13:50, 15:50, 19:30
Заль№2 - 18:20
Заль№3 - 15:10
 
“Дуэлянт” 2D 16+
Заль№2 - 14:30
Заль№3 - 13:20
 
“Великолепная семерка” 2D 16+
Заль№1 - 21:30
Заль№2 - 20:20
 
“Чудо на гудзоне” 2D 16+
Заль№2 - 10:50, 16:30
 
“Сноуден” 2D 16+
Заль№3 - 18:50, 21:10
 
Next Cinema

 
“Дуэлянт” 2D 16+
Заль№1 - 15:00
Заль№2 - 12:00, 17:30, 19:30,  21:30
 
“Глубоководный  горизонт” 2D 16+
Заль№1 -  13:00, 17:00, 19:00
Заль№2 - 14:00
Заль№4 - 10:20,  22:00
 
“Великолепная семерка” 2D 16+
Заль№3 - 14:30, 21:10
Заль№4 - 17:40, 20:00
 
“Сноуден” 2D 16+
Заль№1 - 21:00
Заль№4 - 12:20
 
“Жених” 2D 12+
Заль№3 - 11:00
Заль№4 - 14:40, 16:10
 
“Аисты” 3D  6+
Заль№1 - 10:00, 11:30
Заль№2 - 16:00
Заль№3 - 12:30, 18:45
 
Бен -Гур” 3D 12+
Заль№2 - 10:00
Заль№3 - 16:45
Зуҳра Одилова

Теглар:Кинотеатр Афиша 

Дўстларингиз билан бўлишинг:


Ўхшаш мақолалар


Изоҳлар


Изоҳлар


Биринчи бўлиб ўз фикрингизни қолдиринг!