... 2017 йил – “Халқ билан мулоқот ва инсон манфаатлари йили”
МЕНЮ
ONLINE TV

Театр ва киносаройлар афишаси (25 ноябрь -1 декабрь)


10:08, 25.11.2016 Бу қизиқ
 1 587

Театр ва киносаройларда намойиш этилаётган спектакллар ва фильмлар афишаси билан танишинг.

Эътиборингизга 25 ноябрдан 1 декабргача Тошкентдаги театр ва киносаройлардаги репертуарлар афишасини тақдим этамиз.
Ўзбек миллий академик драма театри


 
25 ноябрь – “Танҳо юлдузим”– соат 18:00да
26 ноябрь – “Мирзо Улуғбек” –  соат 18:00да
27 ноябрь – “Кўнгил” – соат 18:00да
28 ноябрь – Дам олиш куни
29 ноябрь  – “Ўткан кунлар” – соат 18:00да
30 ноябрь – “Имон” – соат 18:00да
 
Ўзбек давлат драма театри


 
25 ноябрь – “Бахт эшик қоққанда” – соат 12:00; 14:00да
                      “Сабъаи сайёр” – 18:00
26 ноябрь – “Зулматдан нур” – соат 17:00да                
27 ноябрь – “Чароғбонлар”– соат 18:00да
28 ноябрь – Дам олиш куни
29 ноябрь – “Минг йиллик ҳангома” – соат 18:00да
30 ноябрь – “Бахт эшик қоққанда” – соат 18:00
Киночилар уйи


 
 
“Ойқиз эртаги”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Режиссёр: Акбар Бектурдиев
Ролларда:  Йигитали Мамажонов,  Юлдуз Ражабова, Алихан, Ҳайрулла Саъдиев, Дилбар Икромова, Маъруф Отажонов, Исо Тўраев, Феруза Собитова.
 
“Қайсар ошиқлар”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00,  21:00
Режиссёр: Шерзод Сайдиалиев
Ролларда:  Шерзод  Сайдиалиев (Sherzodbin) , Асал Шодиева, Муҳаммадисо Абдуҳаиров, Асқар Ҳикматов  Жаҳонгир.
 
“Нотаниш қотил”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Режиссёр: Азамат Аҳроров
Ролларда: Азамат Аҳроров,  Шаҳзода Муҳаммедова, Алихан, Бекзод Тожиев, Бахтиёр Мусулмонов, Элбек Файзиев, Шаҳбоз Тошбадалов.
 
“Омонат”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00,  21:00
Режиссёр: Раҳим Собиров
Ролларда:  Раҳим Собиров, Наргиза Абдуллаева, Бекзод Муҳаммадкаримов.
 
Алишер Навоий номидаги кинотеатр


 
“Бойвачча куёв”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Бахром Ёқубов
Ролларда:  Саида Раметова, Юлдуз Ражабова, Зарина Низомиддинова, Алишер Усмонов, Асқар Ҳикматов.
 
“Нотаниш қотил”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Азамат Аҳроров
Ролларда: Азамат Аҳроров,  Шаҳзода Муҳаммедова, Алихан, Бекзод Тожиев, Бахтиёр Мусулмонов, Элбек Файзиев, Шаҳбоз Тошбадалов. 
 
 “Кутилмаганда бузилган тўй”
Сеанслар: 11:30, 14:00, 16:00, 18:00,  19:25
Режиссёр: Қутлимурод Ёқубов
Ролларда: Жавлон Шодмонов, Ойдин Юсупова, Муҳаммадисо Абдуҳаиров, Лола Элтоева, Санжар Шодиев, Жумадулла Раметов.
 
“Алдагани қуда яхши”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00,  19:00
Режиссёр: Науфал Сулаймонов
Ролларда: Муҳаммадисо Абдуҳаиров, Севара Солиева, Зуҳра Солиева, Асқар Ҳикматов, Умид Шодмонов,  Гулчеҳра Носирова.
 
“Қайсар ошиқлар”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Шерзод Сайдиалиев
Ролларда:  Шерзод Сайдиалиев (Шерзод Бин) , Асал Шодиева, Муҳаммадисо Абдуҳаиров, Асқар Ҳикматов,  Жаҳонгир.
 
“Ишқ”
Сеанслар: 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
Режиссёр: Файзирахмон Усмонов
 
Ролларда: Таълат Йўлдошев, Жамила Ғофурова, Комол Бобоназаров.
 
Next Cinema


 
“Фантастические твари и где они обитают” 3D 12+ Фантастик, саргузашт, оилавий.
Режиссёр: Дэвид Йейтс
Ролларда: Эдди Редмэйн, Джонни Депп, Жемма Чан, Эзра Миллер, Кэтрин Уотерстон, Колин Фаррелл, Зои Кравиц, Рон Перлман, Саманта Мортон, Жон Войт
Заль№2 – 10:00; 12:20; 14:40; 17:00; 19:20; 21:40
 
“Прибытие” 2D 16+  Триллер, драма, детектив
Режиссёр: Дени Вильнёв
Ролларда: Эми Адамс, Жереми Реннер, Майкл Стулбарг, Форест Уитакер, Сангита Патель, Эбигейл Пнёвски, Марк О’Брайэн, Ци Ма, Рут Чианг, Натали Тибо
Заль№4 – 10:40
 
“Шпионы по соседству” 2D 16+   Жангари, комедия
Режиссёр: Грег Моттола
Ролларда: Зак Галифианакис, Айла Фишер, Жон Хэмм, Галь Гадот, Пэттон Освальт, Минг Жао, Мэтт Уолш, Мэрибет Монро, Майкл Лью, Кевин Данн
Заль№4 – 13:00; 18:00
 
“Другой мир 5” 3D 16+ Жангари
Режиссёр: Анна Ферстер
Ролларда: Кейт Бекинсейл, Тео Жеймс, Лара Пулвер, Чарльз Дэнс, Тобайас Мензис, Брэдли Жеймс, Алисия Вела-Бэйли, Дэйзи Хэд, Трент Гарретт, Жеймс Фолкнер
Заль№1 – 10:00; 11:40; 13:20; 15:00; 16:40; 18:20; 20:00; 22:00
Заль№4 – 11:00; 12:40; 14:20; 16:00; 17:40; 19:30; 21:10
 
“По соображениям совести” 2D 16+ Драма, жангари, тарихий
Режиссёр: Мэл Гибсон
Ролларда: Эндрю Гарфилд, Сэм Уортингтон, Тереза Палмер, Люк Брейси, Винс Вон, Хьюго Уивинг, Рэйчел Гриффитс, Натаниэль Бузолич, Ричард Роксбург, Фирэсс Дирани
Заль№4 – 15:20; 21:00
 
“Шпионы по соседству” 2D 16+ Жангари, комедия
Режиссёр: Грег Моттола
Ролларда: Зак Галифианакис, Айла Фишер, Жон Хэмм, Галь Гадот, Пэттон Освальт, Минг Жао, Мэтт Уолш, Мэрибет Монро, Майкл Лью, Кевин Данн
Заль№4 – 13:00; 18:00
Мухторбек Абдуллаев 

Теглар:Афиша 

Дўстларингиз билан бўлишинг:


Ўхшаш мақолалар


Изоҳлар




Изоҳлар


Биринчи бўлиб ўз фикрингизни қолдиринг!